Kategorie
Home Stroje Zemědělské stroje Nakladače VIDLE HYDRAULICKÉ XL

VIDLE HYDRAULICKÉ XL

Moravany
10. 6. 2022 - 14:39
V textu
Prodávající

Popis

Zařízení je určeno především pro manipulaci a převážení hnoje, kukuřice a siláže, avšak je možné ho použít i pro manipulaci s balíky. Oproti menší verzi dostalo zařízení nový design, díky kterému disponuje vyšší přepravní kapacitou až 1,72 m3 a silnějším příklopným ramenem s širokým úhlem otevření až 1745 mm. Krokodýl XL používá vysoce kvalitní ocel, která se vyznačuje vysokou odolností a pevností . Hustě uložené hroty snižují možnost trousení siláže. Při uzavírání se vidle pohybují po kruhové dráze, čímž zajišťují hladký průnik materiálem a není
zapotřebí vysoký pracovní tlak. Konstrukce uzpůsobena pro maximální objem.

Adaptéry s různým typem uchycení - euro, JCB, Komatsu, Avant (Multione), Giant, Caterpillar(CAT), Bobcat, Manitou, Locust, Merlo, Takeuchi, Mecalac, Dieci, John deere, Kramer, Kubota, Liebherr, New holland, Schamffer, Terex, TUZ, Weidemann, Volvo, Atlas, Case, Schmidt, UNC, aj. neváhejte nás kontaktovat.

V nabídce další adaptery: Lžíce klapačka 4v1 (multifunkční lžíce), prosévací lžíce (katrovací), krmná lžíce, kleště na kulaté a hranaté balíky, paletizační vidle, zametací zařízení, kartáč, pluh, přidržovač kulatin, drapák na dřevo, lžíce vysokovýklopná, objemová a univerzální lžíce, mixér na beton, napichovací vidle na balíky, vidle na hnůj, hydraulické vidle, lopata s přidržovačem, aj.

Cena dle provedení a uchycení. Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku, dle Vašich požadavků. Mnoho adaptérů SKLADEM.

Moravany u Pardubic.
Osobní odběr /zaslaní na paletě.

Kontaktujte nás na tel.: 775529294, nebo na email: adaptery @ prodejnakladacu.cz.

Základní údaje

Oblast inzerce
Moravany
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
44962178456983235536
V textu
Prodávající

VIDLE HYDRAULICKÉ XL

Zavřít Zavřít
Prodávající
PS sprint s.r.o.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!