ZAKRUŽOVAČKA STÁČEČKA profilů a trubek Filip NOVÁ

Cena:

23 000 Kč

Popis:

ZAKRUŽOVAČKA profilů a trubek, stáčečka Filip s POHONEM VŠECH 3 KLADEK zakružuje na menší rádiusy než umí typy s pouze 2 hnanými hřídeli a to dokonce i rychleji a na 1 průjezd, což je nezbytné třeba pro spirály kde se nelze vracet či pro použití silon. kladek na nerez nebo na 4hranné profily co nemají tah bočním třením jako trubky připomínaje podobnost s klínovým řemenem v drážce. Zakružuje TRUBKY do pr.60x2, 50x4, PLNOU KULATINU do pr.38mm, plný 4hran do 35x35mm.

Umí ale i malé kroužky, kupř. plocháč 30x5 na výšku (tedy tvarově jako plochou přírubu či podložku, či šnekovici dopravníku) umí zakružit na rekordně malý vnitřní průměr 97mm. Robustní stroj je ale tak malý a skladný, že váží pouze 66kg. Pro silné profily ji lze snadno motorizovat pouhým nasunutím převodovky na dozadu vystupující hnací hřídel s perodrážkou. Průměr cementovaných a kalených hřídelí 40. Bohatě dimenzované řetězové převody. Zakružování a význam pohonu 3 kladek oproti prokluzu s 2 možno vyzkoušet před zakoupením. Desítky různých velikostí kalených či silon. kladek na trubky a profily jsou skladem k zakoupení v OLOMOUCI. DOKLAD+ZÁRUKA+NÁVOD.

http://zakruzovacka.rajce.idnes.cz/

Kontakty:

premyslfilipzavináčseznam.cz

tel. šestsetosm 85 48 49

Tento inzerát čeká na schválení našimi administrátory. To trvá několik minut až hodin v závislosti na aktuálním denním čase.

Oblast inzerce:

Olomouc

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13705883

Počet zhlédnutí:

22 882x

Zhlédnutí detailu:

798x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 274 inzerátů