Kategorie
Home Stroje Textilní stroje Šicí stroje Prodej šicích průmyslových strojů + inventáře

Prodej šicích průmyslových strojů + inventáře

Celá ČR
19. 9. 2022 - 18:56
Dohodou
Prodávající

Popis

Nabízíme k prodeji kompletně zařízenou šicí dílnu - průmyslové šicí stroje (jednojehly,dvoujehly, overlocky,coverlock, rýgl,knoflikovačka,dirkovačka,pásová pila, vertikální pila, dvanáctijehlový řetízkový stroj, drukovačka,lis KANNEGIE SSE na límce a manžety, kompresor,...) inventář - odkládací stolky,stoly, střihací stůl,průmyslové židle otočné, šatní skříně, žehlící prkno s parním vyvíječem, dvoukotoučová bruska, kotoučová řezačka,ruční pila,žehlička na termolepící papír,lampičky,lednice, tiskárna Brother, docházkové hodiny včetně držáku na docházkové karty ,váha, regály, těžítka,paletový vozík,... )
Kancelářský nábytek - stoly, registry na pořadače, skříně - vše barvy šedé, velmi zachovalé, kancelářské židle.
Soupis jednotlivých strojů a inventáře včetně cen zašleme na vyžádání. Stroje jsou staršího data , udržované. Nejsou vhodné pro jemné šití spodního prádla, plavek a krajky.
Lze zakoupit kompletní zařízení dílny a přestěhovat do vlastních prostor. Prodejní cena kompletního zařízení při rychlém jednání výrazně nižší.
Další možností je postoupit dílnu k vlastní výrobě, kde zájemce může pracovat s vlastním personálem a můžeme jako bonus přenechat kontakty našich zákazníků. Provozovna je způsobilá provozu z pohledu protipožární bezpečnosti a hygieny .


Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
1520367475329550109
Dohodou
Prodávající

Prodej šicích průmyslových strojů + inventáře

Zavřít Zavřít
Prodávající
Eva Popelková
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!