Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Velmi jednoduché CNC řezací zařízení KOIKE (Jpn.)

Cena:

neuvedeno

Popis:

Inovace KOIKE (Jpn.) s nejvyšším standardem

Stroj PNC-12 EXTREME je zcela nové inovativní řešení pro řezání s nejvyšší kvalitou, kterou společnost KOIKE zaručuje. Ideální stroj pro vstup do světa CNC řezání. Na základě požadavků zákazníků bylo vyvinuto jednoduché, cenově dostupné a všestranné CNC řezací zařízení, které všechny tyto podmínky splňuje a je vhodné pro řezání plasmou i kyslíkem.

Vzhledem ke svým kompaktním rozměrům je instalace stroje snadnější než kdy jindy před tím. Montáž a nastavení všech částí nevyžaduje žádné speciální měřící nástroje. Předinstalace stroje PNC-12 EXTREME je provedena přímo v továrně KOIKE a u zákazníka se všechny části jen zkompletují a připojí kabely.

Videa:

https://www.youtube.com/watch?v=gy3gxPMwZks

https://www.youtube.com/watch?v=5RecAk6YIfc

Flexibilita pro potřeby vašeho řezání

PNC-12 EXTREME je dodáván v různých pracovních rozměrech. Hlavní konstrukce a kolejnice jsou vyrobeny z robustní oceli, která zaručuje dlouhou životnost v těžkých pracovních podmínkách. Příčné rameno je vedeno lineárně, aby byla zaručena maximální přesnost hořáku i v plné délce vysunutí ramene.

Stroj PNC-12 EXTREME je dodáván v provedení pro kyslíkové nebo plasmové řezání.

Varianta pro kyslíkové řezání je dodávána s hořákem, integrovaným automatickým propalovacím programem a elektromagnetickými ventily pro start/stop plynů na všech ventilech.

Plasmová varianta obsahuje počáteční snímání výšky hořáku (IHS), napěťové hlídání výšky hořáku (AVC), kolizní systém hořáku a držák plasmového hořáku o průměru 35mm.

- Ideální pro všechny zákazníky, kteří hledají jednoduché a levné řešení CNC řezání

- Připoj a řež – minimální doba pro montáž

- Snadná a jednoduchá obsluha CNC řízení se sadou předinstalovaných tvarových šablon

- Vhodné pro kyslíkové a plasmové řezání

- Kompatibilní s většinou plasmových zdrojů na trhu

- Standardně dodáváno s CAD/CAM softwarem

D420 CNC ovládání

Zcela nové KOIKE D420 CNC řízení umožňuje snadné a flexibilní CNC ovládání. Obsahuje základní sadu 45 předinstalovaných tvarových šablon, které je možné rozměrově dále upravovat dle potřeb uživatele.

FigDef8/PNC-CAM, balíček CAD/CAM softwaru pro řezání

Všechny stroje PNC-12 EXTREME jsou standardně dodávány s programovacím NC softwarem FigDef8/PNC-CAM. Tento balíček vychází ze zkušeností společnosti KOIKE od začátku vývoje v roce 1980. Jednoduchá úprava řezaných tvarů, skládání dílů a další nastavení jsou velmi snadná.

Standardní vybavení

Lineární vodící systém

Extra široké uchycení, s lineárním vodícím systém používaným pro osy X a Y, je namontované na pevné základové desce těla stroje. Dohromady s precizními řezacími vlastnostmi KOIKE zaručuje nejvyšší kvalitu řezu.

Robustní ocelová podélná kolejnice

Jedním z hlavních cílů společnosti KOIKE, je dodávání produktů s dlouhodobou životností. Stroj PNC-12 EXTREME není výjimkou. Dodává se s robustní ocelovou kolejnicí, která úspěšně minimalizuje vibrace při řezání a vydrží dlouho I v těžkém prostředí.

D420 CNC ovládání a CAD/CAM software pro PNC-12 EXTREME

Nové D420 ovládání je vybaveno nejmodernější přenosnou řídící CNC technologií, jako jsou automatický propal, zrcadlové řezání, nastavení úhlu, skládání dílů, otáčení a další. Jasný a ostrý 7" displej zobrazuje aktuální stav řezání. Důležité parametry, jako jsou rychlost řezání a zpoždění při propalu, lze snadno upravit bez opuštění aktuálního menu.

Výběr řezacího příslušenství

Balíček pro plasmové řezání

Kromě standardního způsobu řezání kyslíkem, KOIKE poskytuje kompletní plasmový řezací balíček. Ten obsahuje napěťové hlídání výšky hořáku (AVC) a počáteční snímání výšky (IHS). Pomocí IHS, je při propalu, hořák v dostatečné vzdálenosti od materiálu a prodlužuje se tím životnost spotřebních dílů. AVC udržuje správnou a konstatní výšku od materiálu po celou dobu řezu. Tato funkce je velmi dobře využitelná u větších rozměrů nebo u ne úplně rovných materiálů. Velkou výhodou je i rychlá výměna kyslíkového na plasmové příslušenství.

Balíček pro kyslíkové řezání

Stroj PNC-12 EXTREME s balíčkem pro kyslíkové řezání je vybaven vysoce kvalitním KOIKE řezacím hořákem a automatickým zapínáním elektromagnetických ventilů pro start/stop všech plynů. To umožňuje přednastavení plamene a automatické nastavení propalu. Součástí balení jsou také KOIKE vysokorychlostní řezací trysky řady D7.

Možnosti

Nástroje pro změnu druhu řezání

Pokud potřebujete změnit druh řezání, tak je to možné za použití jednoduchých konverzních balíčků. K dispozici je změna z kyslíkového na plasmové řezání i naopak.

- Balíček pro změnu: kyslíkové na plasmové řezání

- Balíček pro změnu: plasmové na kyslíkové řezání

Oblast inzerce:

Jihomoravský kraj

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11880516

Počet zhlédnutí:

50 215x

Zhlédnutí detailu:

1 994x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 866 inzerátů