14.11.2020 23:56   |  Nabídka / Prodám   |  Potravinářské stroje   |   Pekárenské stroje
Cena: 185 000 Kč
Popis:

AUTOMATICKA průmyslová KONTINUÁLNÍ dělička těsta s Kuželovou vykulovačkou pro výrobu chleba, pečiva a knedlíků. Gramáž od 30 do 1500g. Těsto se vloží do násypky 70L (za priplatek zasobnik na těsta 140L potažený teflonem) a automaticky se vyjme z dopravního pásu - je správně rozděleno bez poškození a stlačení nejcitlivějším způsobem, jako je dělení rukou. Stroj a bunkr na těsto jsou vyrobeny z nerezové oceli. Hmotnostní deleni lze snadno nastavit od 30 do 1500 gramů. Vykon od 20 do 40 kusů za minutu (az 2400 ks/hod) - nastavitelná rychlost deleni. Zabudovaný dopravník vynaši klonky těsta přímo do vykulovacky.
Konicka vykulováčka s rotujícím kuželem a spirálovitě nastavitelnými kanály, které jsou tvarovány tak, aby přesně odpovídaly koule. Těsto se při pohybu zespoda nahoru v nastavitelných kanálech dokonale zaoblené. Při práci nezpůsobuje žádný zvuk.
Kuželova vykulovačka odpovídajícím způsobem zaoblí kusy těsta, které jim dávají hladký povrch. Automatické posypání mouky a foukání vzduchu.
Dělička těsta navíc obsahuje systém šetrného mazání a olejování deliciho bubnu a filtrování oleje, co přináší perfektní ekonomicky vysledky. Pracovní kapacita stroje odpovídá děličce.
V základě vykulovačky - Hliníkový kužel a kanály, Konstrukce z nerezové oceli - Regulovane a nastavitelné žlaby (delka 3,5 m nebo 4,5m ) - Posypání mouky - Nerezova konstrukce - Foukání vzduchu. Hliníkový kužel a nastavitelné žlaby dodatečně mohou být potažený teflonem za priplatek.
Pro pohodlí žen v pekárně k děličce těsta dodatečné dá se dokoupit za příplatek digitální ovládání - hmotnosti těsta, rychlosti dělení s počítadlem kusů.
Delička těsta - 185 000 Kc. Vykulovačka - 170 000 Kc bez DPH.
U kontinuální děličky hned poznate velký rozdíl s děličkou, do které musíte vložit předem navažené těsto. Hned ušetří vám peníze, pracovní sílu a čas. Čistota, spolehlivost, snadná obsluha a spokojenost! Stav perfektni
Samozřejmě nabízíme italské stroje přímo z výroby - míchačky (dokonce i speciálně vyztužene stroje se 40% vodou) na těsto, různé vyvalovaci stroje (včetně rohlíku), předkynarny s počtem košíku od 88 do 628 a stroje na těstoviny (včetně domácích)
A také - Linka na výrobu chleba a plná nezávislost!
Linka na výrobu chleba kombinuje jednoduchost a efektivitu za velmi atraktivní cenu. Pracovní kapacita linky 1200-2400 ks/h.
Linka se skládá - dělička těsta s teflonem potaženém zásobníkem na 140L, s digitálním ovládáním hmotnosti těsta, rychlosti dělení a počítadla kusů + poteflonovány vykulovací stroj + předkynárna se 176 košů + vyvalovač těsta.
Rychlost linky je synchronizována se všemi stroji. Obsluhu linky zvládají 1 nebo max 2 osoby. Toto systémové řešení přináší významné úspory hmotnosti na každém kusu chleba - obvykle se dává az 15% úspory hmotnosti, a plné kontroly výroby. Hned ušetří vám pracovní sílu a čas. Čistota, spolehlivost, snadná obsluha a spokojenost! Rychla návratnost investic a totální nezávislost!

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Stanislav
Telefon: 777 725 611

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14215515
Počet zhlédnutí:
21 483x
Zhlédnutí detailu:
1 710x