17.03.2016 14:42   |  Nabídka / Prodám   |  Kovoobráběcí stroje   |   Ohýbačky plechu
Cena: 34 000 Kč
Popis:

Ohýbačka plechu ZRD-M - 2150
Ruční ohýbačka je určena k ručnímu řezání a ohýbání plechů se zachováním parametrů zadaných výrobcem. Je vyrobena z oceli nejvyšší kvality, natřená práškovým lakem. Příslušenství a drobné součástky jsou chráněny před korozí zinkem. Ohýbačka je zkonstruována tak, aby bylo možné opravit jednotlivé díly. Tato konstrukce umožnila dosažení velmi vysoké pevnosti ohýbačky. Ohýbačka má také několik nastavení mechanických prvků jako: úhel náklonu přítlačné lišty, přítlačná síla přítlačné lišty a nastavení symetrie polohy lišty vůči spodní liště. Kruhový nůž může během řezání plechu zůstat ve vodicích lištách na kraji ohýbačky bez nutnosti jeho odložení. Všechny prvky konstrukce ohýbačky jsou seřízeny a není nutné je seřizovat.

Stroj určený k práci na staveništi, na střeše. Můžeme ji bez problému vnést (také po schodišti) na střechu.


Standardní vybavení námi vyráběných ohýbaček pro pokrývače:
1. KRUHOVÝ NŮŽ – ostří nožů (kroužky) je vyrobeno z vysoce slitinové oceli (max. tloušťka řezaného ocelového pozinkovaného plechu je 0,80 mm). Životnost nožů je přibližně 25 km řezaného plechu o tloušťce 0,5 mm. Nože lze opakovaně brousit. Konstrukce nožů je velmi pevná, vyrobená z oceli, která je povrchově upravena práškovým nátěrem. Hmotnost - 5 kg. V případě opotřebení starých kroužků lze dokoupit nové.

2. KOTOUČ PRO OHÝBÁNÍ ÚHLU – umožňuje ohýbat plech pod úhlem od 0° do 155°. Měřící kotouč umožňuje rychlé nastavení úhlu nebo ohýbání plechu pod libovolným úhlem pro jeden nebo několik kusů bez nastavení úhlového dorazu.

3.POJÍZDNÁ SOUSTAVA OHÝBAČKY – otáčecí kolečka s brzdou umožňují pohodlně posunovat celou ohýbačku.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Michał Ornoch
Telefon: +48667906185
Skype: dachdeckercompl
Odkaz: www.dachdecker.com.pl

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
10974519
Počet zhlédnutí:
37 357x
Zhlédnutí detailu:
732x