Home Stroje Komunální technika Mycí a zametací stroje FIMAP Genie XS - Podlahový mycí stroj bateriový

FIMAP Genie XS - Podlahový mycí stroj bateriový

Celá ČR
1. 2. 2024 - 17:35
56 917 Kč
Prodávající

Popis

Podlahový mycí stroj Fimap Genie XS
Revoluční podlahový mycí stroj napájený Li-ion bateriemi vhodný pro velmi snadné čištění malých a zastavěných ploch do velikosti 900 m2
Zkuste zažít čištění dle potřeby: vyzkoušejte čištění kdekoliv a kdykoliv se Vám zachce
Genie XS je revoluční podlahový mycí stroj vhodný pro velmi snadné čištění malých a zastavěných ploch. Je napájen lithium-iontovou baterií, která umožňuje během dne provádět mnoho krátkých a cílených čistících úkonů.
Genie XS je malý a lehký, takže si jej můžete vzít kamkoliv, kde ho zrovna potřebujete. Po pouhém jednom průchodu je podlaha suchá a bezpečná a nehrozí tak nebezpečí náhlého uklouznutí.
Vlastnosti
• Lithium-iontové baterie zajišťují trvalý výkon během činnosti a umožňují rychlé dobití tak, aby byl stroj během dne vždy nabitý a připravený k práci tak často, jak si přejete.
o vždy připraven k práci
o rychlé dobití
o maximální výkon
o nízké provozní náklady
• Inovativní otáčivá hlava je vybavena parabolickou sací lištou, která neustále sleduje směr pohybu stroje pro dokonalé mytí a vysoušení v libovolném směru a to i v nejnepřístupnějších zákoutích. Kartáč mírně přesahuje do boku tělo stroje pro dokonalé čištění podél stěn a zajišťuje tak hygienické umytí celé podlahové plochy v místnosti.
• Nastavitelná výška a náklon ovládací rukojeti podle postavy obsluhujícího - snižuje únavu v zadní části těla. Ovládací rukojeť ve tvaru volantu má povrch z jemného a protiskluzového materiálu pro jistý a pohodlný úchyt.
• Funkce Eco Mode je ideální pro běžný úklid, protože zajišťuje bez plýtvání dokonalou čistotu. Jediné tlačítko pro optimalizaci spotřeby čisticího prostředku a energie, pro zvýšení výdrže a pro snížení hlučnosti pro čištění kdykoliv během dne bez rušení přítomných osob v okolí.

Objednávejte prosím v eshopu na adrese : https://www.profidum.cz/cs/fimap-genie-xs-podlahovy-myci-stroj-bateriovy/p-50666/,, nebo volejte 604 736 807.Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
60847023113745089454
56 917 Kč
Prodávající

FIMAP Genie XS - Podlahový mycí stroj bateriový

Zavřít Zavřít
Prodávající
Gustav Kořínek
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!