Kategorie
Home Stroje Kovoobráběcí stroje Lasery Moderní laserový řezací stroj - Dostupné CNC lasery
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Moderní laserový řezací stroj - Dostupné CNC lasery

Praha 10
29. 8. 2021 - 13:24
Dohodou
Prodávající

Popis

Pokud hledáte vhodný CNC laserový řezací stroj za výhodnou cenu se servisem a zárukou, zkuste se podívat na naší nabídku řezacích laserů na odkazu níže:

https://www.cnc-laser.cz/laserovy-rezaci-stroj.html

Nabízíme kvalitní CNC lasery na řezání kovů různých formátů. Všechny laserové stroje mají bohatou základní výbavu, ovládání v českém jazyce a možnost přizpůsobení.

CNC laserová řezačka je vybavena nejrozšířenějším zdrojem od německý společnosti IPG a výkonové rozpětí je 1 až 20 kW. Laserový pálicí stroj používá moderní technologii vláknového (fiber) laseru s maximální účinností a dlouhou životností.

V naší nabídce najdete různá provedení těchto CNC laserů včetně toho na pálení profilů, trubek nebo jeklů. Trubkový laser na 3D materiál je efektivní pálicí stroj a může být dovybaven automatickým podavačem materiálu.

Cena CNC laseru zahrnuje Vámi vybraný stroj s danou výbavou. Dále kvalitní filtraci zplodin s ventilátorem, stabilizátor napětí, automatické ostření ohniskové vzdálenosti v procesní hlavě, chlazení a sadu spotřebního materiálu.

V rámci služeb v ceně stroje nechybí doprava na místo určení včetně vyložení a instalace na určeném místě, nastavení parametrů na Váš materiál, školení obsluhy řezacího laseru, záruční lhůta minimálně dva roky a podpora po celou dobu životnosti stroje.

V rámci České republiky a Slovenska máme několik instalací a není problém zajistit prezentaci CNC laseru přesně v konfiguraci, kterou poptáváte. Jsme Váš partner v laserovém řezání.

Moderní laserový řezací stroj - Dostupné CNC lasery

Zavřít Zavřít
Prodávající
Ondřej Čížek
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!