Kategorie
Home Stroje Dřevoobráběcí stroje CNC frézky CNC Router RAPTOR - Portálová frézka od českého výrobce

CNC Router RAPTOR - Portálová frézka od českého výrobce

Tábor
29. 8. 2021 - 13:35
Dohodou
Prodávající

Popis

Nabízíme individuální provedení CNC routeru od českého výrobce strojů. Portálová frézka je vhodná na obrábění dřeva, hliníku, plastů a dalších materiálů.

Hledáte vhodný CNC routeru do Vašeho výrobního programu a chcete kvalitní zpracování s dlouhou životností a portálovou frézku podle Vašich představ? Zkuste se podívat na odkaz níže:

https://www.raptor-cnc.com/router.html

Již v základu je naše frézka vybavena vakuovým stolem s vývěvou a odsáváním třísek, prachu a špon. Na přání není problém mít automatickou výměnu nástrojů s libovolným počtem pozic a třeba druhou pracovní hlavu s pilovým kotoučem nebo řezacím nožem.

Přizpůsobíme Vám vše od velikosti pracovní plochy až po výbavu CNC stroje. Max. rychlost polohování je 60m/ min. s přesností +-0,05 mm. Pokud je požadavek na vyšší přesnost či rychlost, není problém vyrobit individuálně CNC router s lepšími parametry.

Zajišťujeme záruční a pozáruční servis včetně všech služeb, které jsou k bezproblémové spolupráci potřeba. Servisní zásah garantujeme do 48 hodin. Jsme Raptor Technologie - český výrobce strojů a zařízení na zakázku.

Základní údaje

Oblast inzerce
Tábor
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
47954900456972192636
Dohodou
Prodávající

CNC Router RAPTOR - Portálová frézka od českého výrobce

Zavřít Zavřít
Prodávající
Ondřej Čížek
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!