Co obsahuje inzerce v rubrice Stroje?

Potřebujete prodat použité stroje nebo naopak nějaké zařízení levně koupit? Náš bazar strojů je tady přesně pro Vás! Tato rubrika je zaměřena na těžkou techniku, tzn. velká stojící či pojízdná zařízení do průmyslových provozů, stavební, zemědělské nebo obráběcí stroje. Pro jemnější techniku prosím přejděte k příbuzné sekci Přístroje a pro ruční nářadí a nástroje přejděte do sekce Nástroje, nářadí. Další příbuznou sekcí jsou ještě Nákladní a užitkové vozy, kde najdete většinu pojízdných strojů kromě stavebních a komunální a úklidové techniky.

Jako první v pořadí jsme umístili skupinu stavební stroje, v níž najdete jednak pojízdnou stavební techniku jako jsou bagry, buldozery, nakladače, rypadla nebo válce a jednak specializovaná zařízení pro stavebnictví, což jsou kupř. stavební výtahy a jeřáby apod.

V rubrice, věnované strojům samozřejmě nemohou chybět zařízení na zpracování a obrábění kovů a dřeva, tzn. různé lisy, brusky, frézky, soustruhy a další dřevoobráběcí a kovoobráběcí stroje. Mezi těmito inzeráty najdete jak vybavení do menších truhlářských dílen, tak i velké stroje pro továrny a průmyslové provozy včetně CNC obráběcích strojů. Inzertní rubriky jsme rozdělili tak, abyste snadno našli i poměrně specializované stroje jako jsou olepovačky hran pro truhláře nebo třeba hydraulické nůžky.

Zvláštní skupinu máme i pro textilní stroje, v níž naleznete hlavně průmyslové šicí, pletací a vyšívací stroje a mandly. Máme však rubriky i pro stroje z dalších průmyslových odvětví - tiskařské a papírenské stroje, potravinářské stroje, výrobní linky apod.

Dalšími důležitými druhy strojů jsou i zemědělské stroje a lesní technika. Zahrnuli jsme sem jak náš bazar zemědělských traktorů a bazar kombajnů, tak i inzerci veškerého dalšího vybavení pro rostlinnou i živočišnou výrobu. Pokud vyrážíte na pole, určitě budete potřebovat zemědělské vybavení jako jsou pluhy, obraceče, shrnovače, secí a žací stroje nebo sklízecí mlátičky. Levně můžete koupit i potřeby pro chov užitkových zvířat jako je dojicí technika nebo ohradníky. Najdete u nás také různou lesní techniku od harvestorů a lesních traktorů po navijáky a motorové pily.

Nesmíme také opomenout skladovou, balící a manipulační techniku, což jsou nejen paletové a vysokozdvižné vozíky, ale také regály, palety a pásové dopravníky. Pokud sháníte levné vybavení skladu, určitě nepřehlédněte náš bazar manipulační techniky.

Inzerce strojů je u nás zcela zdarma, ale než vložíte inzerát, projděte si prosím naše pravidla inzerce. K inzerci strojů doporučujeme také využít specializovaný portál Aktuální stroje.cz. Využívat ho mohou nejen velcí prodejci a obchodníci se stroji, kteří ocení možnost hromadného importu nabídek, ale je vhodný i pro jednorázovou soukromou inzerci strojů.

Stroje

Celkem 29 181 inzerátů | Zobrazit všechny inzeráty

Stavební stroje

3 155 inzerátů

Kovoobráběcí stroje

8 728 inzerátů

Dřevoobráběcí stroje

1 774 inzerátů

Textilní stroje

435 inzerátů

Potravinářské stroje

1 395 inzerátů

Zemědělské stroje

3 884 inzerátů

Lesní technika

736 inzerátů

Manipulační technika

2 285 inzerátů

Komunální technika

220 inzerátů

Služby

35 inzerátů

Ostatní

6 530 inzerátů

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 005 278 inzerátů